Tipy na svadobné darčeky

Určite ste aj vy z času na čas pozvaný na svadbu. A ako vždy, robíte si starosti s výberom daru! Jasné, vždy sa to dá zachrániť hotovosťou a kyticou kvetov. Ale ak chcete byť o čosi kreatívnejší a ste si istý, že novomanželov poteší skôr vecný dar, máme pre vás zopár tipov.

Klasické svadobné darčeky

Kedysi boli typickými svadobnými darmi potreby do domácnosti. Kuchynské roboty, mixéry, hrnce, sady porcelánu a podobne. Prečo tieto tradície neoživiť? Aj dnes sú predsa tieto potreby do domácnosti nevyhnutné! Ak mladomanželia začínajú bývať vo svojej vlastnej novej domácnosti, určite sa im tieto darčeky budú hodiť. Problémom môže byť, že možno neviete odhadnúť vkus páru. Nič vám ale nebráni, aby ste sa ich opýtali na to, čo sa im páči! Tak určite neprestrelíte a vyhnete sa nepríjemným prekvapeniam. Takže aký darček do domácnosti sa mladomanželom určite hodí?

  • Malá elektronika do kuchyne. Spomínané kuchynské roboty alebo mixéry určite nič nepokazia. Veľmi populárne sú dnes smoothie mixéry na výrobu vynikajúcich a zdravých nápojov. Možností však máte oveľa viac. Čo tak hriankovač, toustovač alebo fritézu?
  • Sady riadov. Kvalitné hrnce potrebuje každá gazdiná. Ak teda darujete sadu značkových univerzálnych hrncov, bude to hodnotný a užitočný darček. To isté platí napríklad o sade kvalitných príborov alebo tanierov. Tu je však potrebné nezabúdať na vkus obdarovaných.
  • Doplnky do domácnosti. Digitálny fotorámček, obraz, o ktorom viete, že po ňom mladomanželia túžia, kvalitné posteľné povlečenie, luxusné župany, či napríklad hodnotné zrkadlo v umeleckom ráme. To všetko sú darčeky, ktorými určite nikto nepohrdne!

Kreatívne svadobné darčeky

Pri výbere svadobných darčekov však môžete popustiť uzdu svojej fantázii. Dobrým nápadom je aj posvadobný dar. Chystajú sa mladomanželia na svadobnú cestu a poprosili vás, aby ste im postrážili byt? Máte ideálnu príležitosť na prekvapenie. Naplňte im chladničku! Aby si po návrate domov nemuseli robiť starosti. Určite ich veľmi potešíte.

Aké ďalšie kreatívne možnosti na svadobné darčeky máte? Napríklad lístky na koncert alebo na divadelné predstavenie. Ak sú mladomanželia vaši dobrí priatelia, ich vkus určite poznáte. Takýto darček bude bezkonkurenčne najzaujímavejší!

Autorské právo: poendl / 123RF Reklamní fotografie

Pridaj komentár