Dva zaručené tipy na darčeky!

Aj pre vás je vyberanie darčekov nočnou morou? Už ste oprášili bonboniéru, ktorú ste dostali minulý rok a rozmýšľate, ktorá knižka by mohla v regáloch najmenej zavadzať? Buďte inovatívny! Výber darčeka predsa vypovedá aj o vás a vašom vzťahu k obdarovanej osobe. Akým výberom neurazíte, ba práve naopak, prekvapíte a skutočne potešíte?

Darčeky, ktoré sa neustále opakujú – aj tomu sa snažíme v dnešnej dobe vyhnúť, aj keď veľmi ťažko. Sami dobre viete, ako otravné môže byť dostať ku každému sviatku knižku, ktorú ani raz neotvoríte. Ponožky, parfémy a kozmetika sú skvelým darčekom, ale patria skôr pod stromček.

Ako však prekvapiť a priniesť niečo trendy a zároveň neutrálne? Poradíme vám s darčekom pre všetky kategórie. Dnes hýbu darčekovým svetom najmä tieto dva trendy: zážitky a zdravý životný štýl.

Zážitky

V dnešnej dobe platí už takmer všade heslo – zážitky majú väčšiu hodnotu, ako veci.

Samozrejme, týmto heslom sa neriadime, ak chcete bratovi podarovať najnovší smartfón, partnerke nové auto a tiež vám neradíme, aby ste rodičom zasponzorovali all inclusive na Kanárskych ostrovoch. Zážitky môžete darovať aj menšie a pre každého podľa chuti:

Partner alebo partnerka

Výber darčeka pre partnera alebo partnerku je vždy citovou záležitosťou. Niekedy viete, že postačí romantická večera v príjemnom prostredí, inokedy je čas na hmotné darčeky – partnera obdarovať značkovými hodinkami, partnerku zase novými náušnicami alebo náramkom.

Niekedy máte však hmotných darov už naozaj od výmyslu sveta a po rokoch partnerstva poteší oveľa viac skvele naplánovaný akčný víkend alebo romantický pobyt v horách, ktorý vám obom pomôže zrelaxovať sa a upevní váš vzťah.

Rodina a príbuzní

Mamu i otca môžete takisto potešiť spoločným víkendom, veľakrát sú však staršie dvojice lenivé a presvedčíte ich jedine vydieraním, že peniaze za zakúpený poukaz prepadnú. Jedine tak sa na ten výlet vydajú, aj keď nasilu. Alebo v horšom prípade poukaz využijete vy na poslednú chvíľu, a to predsa nechcete.

Čo tak darovať skvelú večeru v neďalekej reštaurácii? Odbremeňte dámy od dlhého vypekania a vezmite rodičov, napríklad, na kačacie hody. Aj takýto gurmánsky zážitok je milým darom.

Pre povahy obľubujúce adrenalín môžete zvoliť napríklad tandemový zoskok, skúšobný let so skúseným pilotom. Sestru alebo brata zasa potešiť permanentkou do fitness centra, na tenis alebo do plavárne.

Práca a priatelia

Osvedčeným tipom na zážitkový darček je pre dvojicu kupón na relaxačný pobyt. Ten však nemusí vždy padnúť vhod, najmä ak dvojica nemá čas a ťažko nájde spoločný termín. Každú ženu určite potešíte pobytom v skrášľujúcom alebo masážnom centre. Mužov môžete prekvapiť aj zážitkami ako je napríklad ochutnávka vín či pív spojená s pivnými kúpeľmi.

Zdravie a životný štýl

Po zážitkoch je druhá veľmi aktuálna téma zdravý životný štýl. Produkty pre zdravý životný štýl sú dnes veľmi „in“ darčekom. Okrem toho, že sú praktické a využiteľné, sú natoľko neutrálne, že nemôžete nikoho uraziť. Zaručeným úspechom sú káva a potraviny – aj tie však nemusia každému urobiť rovnakú radosť a záleží to od konkrétnej osoby:

Partner alebo partnerka

Podarovali ste vášmu miláčikovi kávovar? Čo tak potešiť ho tentoraz kvalitnou kávou? Podarujte labužníkovi balíček naozaj kvalitnej bio kávy spolu s mlynčekom a aeropressom. Využiť môžete výhodné kombo Power Coffee s aeropressom a ručným prenosným mlynčekom na kávu. Mlynček je vhodný do práce ale aj na cestovanie vďaka prenosnému obalu a balenie kvalitnej kávy poteší vždy.

Rodina a príbuzní

Mama, ktorá večne sleduje trendy a vie veľmi dobre, že klasický olej je “cesta do hrobu”? Pamätáte si, ako vám naposledy viedla prednášku o zdravom kokosovom oleji a mandľovom masle? Vy však netušíte, čo z toho by skutočne potrebovala, aký typ a aké balenie masla vybrať? Nevadí, aj v tomto prípade zachránia staré známe darčekové poukážky.

Darčekový šek na zdravé pochutiny v hodnote od 30 do 100 eur je ideálnym darčekom pre trendy mamy ale aj sestry, ktoré si dajú záležať na zdravej kuchyni a dbajú na správnu životosprávu. Týmto výberom určite neurazíte ani brata alebo otca, ktorý si zo zdravých pochutín môže vybrať balenia kvalitného organického Espressa alebo knihu o najlepších spôsoboch jej prípravy.

Práca a priatelia

Hľadáte darček pre kolegyňu a neviete, čo konkrétne by ju mohlo potešiť? Nechcete ničím uraziť a najradšej by ste kúpili nejakú drobnosť cez internet, no neviete však akú.

Čo tak potešiť kolegyňu kvalitnou kávou alebo zdravým nugátovým krémom? Veď aj ranné či popoludňajšie siesty sú to, čo vás spája.

Obyčajná „neska“ s klasickou bonboniérou pôsobí fádne. Ukážte, že viete čo je trendy a obdarujte ju kvalitnými bio výrobkami značky Powerlogy.

Kolega, ktorý nikdy nestíha raňajky? Darujte mu zdravý raňajkový mix bezlepkových vločiek, chia semiačok, mandlí a jablčnej vlákniny. Obdarovaní určite ocenia váš zdravý výber a vy si urobíte očko.